Sukces naszej parafianki

Etap rejonowy Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” odbył się 8 kwietnia 2013 roku w Szkole Podstawowej w Jaworzu.

Konkurs z Dziejów Apostolskich przebiegał w dwóch grupach: gr. 1 – uczniowie klas 3-4 i gr. 2 – uczniowie klas 5-6.

Parafię w Jaworzu reprezentowali: Marta Ogrodnik i Marcin Dawidowicz ze Szkoły Podstawowej w Jaworzu oraz Paweł Kenig z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jasienicy.

Do finału, awansowała Marta Ogrodnik z kl. 4, zajmując w etapie rejonowym I miejsce.

W poniedziałek 6. maja 2013 w Bielsku-Białej odbył się finał Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”. MARTA OGRODNIK zdobyła III miejsce.

IMG_4957

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 4 czerwca br. w Bielskim Centrum Kultury. Gratulujemy sukcesu!!!