11 Niedziela po Trójcy Świętej 16.08.2015 r., 233 PZK w Jaworzu

„O, jak miłe są przybytki Twoje, Panie Zastępów! Dusza moja wzdycha i omdlewa z tęsknoty do przedsionków Pańskich. Serce moje i ciało woła radośnie do Boga żywego!”. Psalm 84, 2-3

W czasie nabożeństwa prosić będziemy o ofiarę, która przeznaczona będzie na cele parafialne.

• 23.08.2014 – 12 Niedziela po Trójcy Świętej.
    - Świętoszówka – 7:30
    – Jasienica – 09:00
    – Jaworze – 10:30
    – Jaworze – 18:00
    Wszystkie nabożeństwa z komunią świętą.

2. Dziękujemy za dary na Kościół, za opłacane składki.

3. Parafia Ewangelicko – Augsburska w Goleszowie zaprasza domowników wiary na uroczystość poświęcenia kościoła w Godziszowie. Nabożeństwo rozpocznie się 23 sierpnia o godzinie 10:30. Słowem Bożym służyć będzie ks. Marcin Markuzel z Bładnic.

4. Zajęcia w tym tygodniu:

• we wtorek próba chóru o 19:00
  • w środę godzina biblijna w Betanii o 17:30,
  • w czwartek próba Zespołu Cantate o 19.00.

5. Serdecznie polecamy kołacze założeniowe przygotowane przez piekarnię p. Mariana Mrowca, są one do zakupienia obok budynku gospodarczego na górnym parkingu.

6. ZapowiedziGrzegorz Marek Wencelis – urodzony w Bielsku Białej, syn Marka i Marii z domu Kulikowska, zamieszkały w Bielsku-Białej ul. Żyzna 6a/36, wyznania rzymsko-katolickiego i Grażyna Jadwiga Holekssa – urodzona w Bielsku-Białej, córka Eryka i Heleny Hławiczka, zamieszkała w Jaworzu ul. Pogórska 55, wyznania ewangelickiego.