18 Niedziela po Trójcy Świętej 08.10.2017

1. Porządek nabożeństw

• 15.10.2017 – 18 Niedziela po Trójcy Świętej

Jasienica 8.00;

Jaworze 10.00 z komunią świętą.

2. Zajęcia w tym tygodniu:

- w poniedziałek Koło Zainteresowań o 15.00,

- we wtorek lekcje religii dla szkół średnich w Jaworzu o 18.00,

- we wtorek próba chóru o 19:00,

- w środę godzina biblijna w „Betanii” o 16.30,

- w czwartek lekcje religii dla szkół średnich w Jasienicy o 18.00,

- w czwartek próba zespołu Cantate o 19.00,

- w sobotę nauka konfirmacyjna:

grupa młodsza o 8.00; grupa starsza o 9.15,

- w sobotę spotkanie Koła Pań z Jaworza w „Betanii” o 10.00,

- w sobotę spotkanie młodzieży w Jasienicy o 18.00.

3. W październiku prowadzimy akcję charytatywną. „Kromka chleba dla bliźniego”. Celem akcji jest niesienie pomocy bliźnim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, często bez przysłowiowej „kromki chleba”. Skarbonki na ten cel można otrzymać w kancelarii parafialnej. Ze środków zebranych w minionych latach opłacane są obiady w szkole, podręczniki, lekarstwa i inne. Serdecznie tę akcję wszystkim polecamy.

4. Zachęcamy do włączenia się do akcji „Prezent pod choinkę”. Szczegóły na plakacie. Ulotki można zabrać z kancelarii parafialnej.

5. Do odebrania jest nowy numer Zwiastuna.

6. Do nabycia nowy numer informatora parafialnego „Z życia i wiary”.

7. Zespół „Cantate” obchodzi w tym roku 20 lecie swojej działalności. W przyszłą niedzielę w czasie nabożeństwa w Jaworzu Zespół chce pieśnią wyśpiewać Bogu dziękczynienie za Jego błogosławieństwo i prowadzenie w tym czasie.

8. W niedzielę 5 listopada koncertem zespołu TGD chcemy zakończyć obchody jubileuszu 500 lat Reformacji. Koncert rozpocznie się o 17.00 w kościele w Jaworzu. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.